20Лют2024

Контакти

Одеса-Миколаїв-Херсон, ми - разом!

 

Якби не ЗСУ, ТРО, поліція та всі, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає країну, то України вже не було б. Але армії в 700 000 воїнів у нас теж ніколи не було, тому в постачанні завжди будуть “дірки”, які потрібно оперативно закривати, щоб наших воїнів гинули менше, ніж ворогів. І закривати їх можемо лише ми всі разом.

ГО На Хвилі з самого початку активно допомагало військовим та ТРО, у перші тижні сотні пакетів з їжею щодня відвантажувалися у цілу низку напрямків. Ми привезли фуру спорядження з Туреччини за заявками кількох частин, ми щомісяця скуповуємо за гроші донорів ще тисячі позицій різного спорядження, інструментів та витратних матеріалів, закриваючи численні заявки військових частин від лопат до бронежилетів. В пошуках способу купити Patriot та Tomahawk.

У колаборації із ГО ВЦ На хвилі працюють

а) Йєті з Анна Сень та Олександр Півак забезпечують аптечками сотні військових та закривають заявки лікарень щодня,

б) цех пошиття тисяч пар відмінного тактичного взуття з  Dorian Gray, що постійно збільшує потужності та вдосконалює продукт,

в) цех плетіння маскувальних сіток та шиття кікімор

Якість усієї цієї роботи підтверджується чергою заявок, яка росте з кожним днем.

Ці напрями постійно потрібують фінансування і ми запрошуємо вас закривати заявки разом.

На питання “Що потрібно прямо зараз?” – на носі літо, а більшість армії в зимових берцях. Спробуйте у +25+30 день провести у таких та оцініть свою боєздатність. Отож.

Ми готові відшивати від 100-150 одиниць тактичного взуття на день та передавати їх до ЗСУ за собівартістю, але потрібні кошти на матеріали та працю майстрів. У нас в роботі постійно заявок на +- 500-1000 одиниць тактичного взуття. Купить 1-5-20-200 пар для ЗСУ, та ваша поміч буде ДУУУЖЕ корисна.